تبلیغات
.: www.dezfulpic.com - شهرخُمون دزفیل(شهرما دزفول) :. - امام جمعه دزفول: مساجد سنگر اصلی مقابله با انحرافات دینی است17/12/78
.: www.dezfulpic.com - شهرخُمون دزفیل(شهرما دزفول) :.
اینجا دزفول است...

امام جمعه دزفول: مساجد سنگر اصلی مقابله با انحرافات دینی است

حجت الاسلام "سیدمحمد علی قاضی دزفولی" در خطبه های این هفته نمازجمعه دزفول افزود: نقش مساجد به عنوان اصلی ترین كانون سیاسی ، فرهنگی ، مذهبی كشور در مقابله با تهاجمات فرهنگی بوجود آمده بسیار مهم و محوری است.
وی از همه اقشار مردم خواست تا با اتكا به این پایگاه مهم در راستای رفع كژی ها و انحرافات بوجود آمده از سوی دشمنان اسلام ، مذهب تشیع و انقلاب اسلامی تلاش كنند.
حجت الاسلام قاضی دزفولی همچنین نماز جمعه را عامل ایجاد وحدت و همدلی مسلمین دانست و گفت: لازم است از این فریضه بزرگ الهی بهره برداری لازم صورت گیرد.
وی از دزفول به عنوان شهری نمونه در طول تاریخ بویژه در دوران 8 سال دفاع مقدس و دارای مردمی ولایتمدار یاد كرد و ایجاد همدلی برای دستیابی مردم این شهرستان به جایگاه واقعی شان را از اولویت های خود دانست.
همچنین نماینده ولی فقیه در استان خوزستان طی سخنانی با قدردانی از یك سال و نیم تلاش حجت الاسلام "اصغر عسكری" حضور وی را در مسند امام جمعه دزفول ، منشا خدماتی ارزنده دانست.
آیت اله " موسوی جزایری" در بین صلاتین نماز جمعه دزفول اظهار داشت : این روحانی متعهد برای عمل به فریضه مهم دیگری مجبور به ترك این مسوولیت شد.
وی دزفول را شهری قهرمان پرور ، ولایتمدار و برخوردار از فضلای بزرگ دینی خواند و ابراز امیدواری كرد: حضور حجت الاسلام قاضی دزفولی از فرزندان این شهرستان به عنوان امام جمعه جدید موجب تقویت و بروز توانمندی های بیشتر شهرستان دارالمومنین دزفول گردد.
حجت الاسلام "سید محمد علی قاضی دزفولی" نوه آیت اله قاضی دزفولی صبح امروز به عنوان امام جمعه جدید شهرستان دزفول معرفی شد.

آرشیو مطالب
نظر سنجی
كدام نام برای سایت مناسب تر است؟لگوی سایت

شهر خمون دزفول

پیوند های روزانه
امکانات دیگر

شهر خمون دزفیل

شهر خمون دزفول