تبلیغات
.: www.dezfulpic.com - شهرخُمون دزفیل(شهرما دزفول) :. - آرشیو
.: www.dezfulpic.com - شهرخُمون دزفیل(شهرما دزفول) :.
اینجا دزفول است...

امام جمعه دزفول: امر به معروف و نهی از منكر نیازمند یك وزارتخانه است.(9/10/87)

حجت‌الاسلام اصغر عسكری صبح امروز در جمع اعضا و ستادهای احیای امر به معروف و نهی از منكر كرمان اظهار داشت: درباره امر به معروف صحبت خیلی می‌شود، اما چرا در مورد نهی از منكر در كشور كاری انجام نمی‌شود.
وی افزود: مردم و مسئولان نظام دغدغه حج و نماز را دارند و بارها دیده شده است كه سرمایه‌گذاری عظیمی در این بخش انجام می‌شود، اما چرا در مورد امر به معروف و نهی از منكر اینگونه حركتی انجام نمی‌شود.
امام جمعه دزفول خاطرنشان كرد: برای امر به معروف و نهی از منكر كه بالاترین فریضه‌های دین است، پایین‌ترین امكانات در نظر گرفته شده است كه اگر اینگونه پیش برویم، در برابر تهاجم دشمان نظام و اسلام نتیجه نمی‌گیریم.
امام جمعه دزفول در پایان با اشاره به فعالیت فرق منحرف در شهرهای حیاتی و مهم دینی كشور خاطرنشان كرد: دشمن در دزفول كه مركز و اسوه مقاومت است، فرقه صوفیه را علم كرده و در دیگر مناطق بهاییت و وهابیت را با هزینه‌های میلیاردی ترویج می‌دهد، اما اگر ما اینگونه پای كار امر به معروف و نهی از منكر بایستیم، نتیجه‌ای نمی‌گیریم و این خطرناك است.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فرماندار دزفول: مشکلات عمرانی روستاها و بخشهای شهرستان دزفول از نزدیک مورد بررسی قرار می گیرد(87/9/30)

فرماندار دزفول در مصاحبه با سایت شهرخمون دزفول اظهار داشتند:
تا کنون بازدید های متعددی از روستاها و بخش هایی مانند سردشت،چغامیش ، بخش مرکزی و شهرهای جنوبی (صفی آباد،دزآب،میانرود و سالند) به اتفاق استاندارمحترم و معاونین عمرانی و همچنین کارشناسان و مدیران شهرستان صورت گرفته و مشکلات عمرانی آنان از نزدیک مورد بررسی و اجرایی قرار گرفته است. در رابطه با بازدید از روستاها علاوه بر بازدید های قبلی که به اتفاق بخشداران صورت گرفته به طور منظم بازدید روستاها با حضور 10 تن از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با اعلام قبلی مورد بازدید قرار می گیرد و کلیه مسائل هر روستا با حضور شوراهای اسلامی و بخش داران در منطقه و مسئولین دستگاه ها بررسی ودر محل تصمیم گیری می شود، که این اقدام مورد رضایت روستائیان عزیز و اعضاء محترم شورای اسلامی روستاها قرار گرفته است . این برنامه علاوه برملاقاتهای عمومی منظم روزهای دوشنبه، یک تا دو روز در هفته صورت می گیرد.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فرماندار دزفول:  دزفول یک شهر دانشگاهی است.(87/10/1)

فرماندار دزفول در مصاحبه با سایت شهرخـُمون دزفول اظهار داشتند:
دزفول شهر دانشگاهی است . این شهر دارای 10 دانشگاه وبیش از 35000 دانشجو است.
دانشگاه آزاد اسلامی – دانشگاه جندی شاپور – دانشگاه پزشکی – دانشگاه اصول دین – دانشکده فوریت های پزشکی – مرکز تربیت معلم – مرکز آموزش کشاورزی – دانشگاه پیام نور -  دانشگاه علمی کاربردی – آموزشکده فنی سما و 4 حوزه علمیه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فرماندار دزفول: آمادگی ژاپن برای سرمایه‌گذاری در دزفول.(87/10/10)

حمید قناعتی : در سفر اخیر نماینده سفیر كبیر ژاپن به شهرستان دزفول به منظور اهدای تجهیزات بیمارستانی و پزشكی به بیمارستان آیت‌الله نبوی، زمینه‌های همكاری متقابل با این كشور در موارد فرهنگی، كشاورزی، گردشگری و توریسم بحث و بررسی شد.
وی افزود: هیئت ژاپنی پس از بازدید از مناطق گردشگری، آثار تاریخی و فرهنگی، جاذبه‌های طبیعی و اطلاع از استعدادها و ظرفیت‌های موجود در بخش‌های كشاورزی، آب و خاك، تجاری، تولید گل و گیاه، مركبات و دیگر محصولات زراعی و باغی، به فعالیت و سرمایه‌گذاری در این زمینه‌ها علاقه‌مند شدند.
قناعتی تصریح كرد: پس از پایان این سفر، آكینوشیروتا سفیر كبیر ژاپن در تهران با ارسال نامه‌ای اظهار آمادگی كشورش را برای تقویت روابط و همكاری‌های متقابل با شهرستان دزفول اعلام كرد.
وی افزود: در آینده نزدیك موضوع خواهرخواندگی میان شهرستان دزفول و یكی از شهرهای ژاپن مطرح می‌شود


آرشیو مطالب
نظر سنجی
كدام نام برای سایت مناسب تر است؟لگوی سایت

شهر خمون دزفول

پیوند های روزانه
امکانات دیگر

شهر خمون دزفیل

شهر خمون دزفول