تبلیغات
.: www.dezfulpic.com - شهرخُمون دزفیل(شهرما دزفول) :. - وحید یامین پور کیست؟
.: www.dezfulpic.com - شهرخُمون دزفیل(شهرما دزفول) :.
اینجا دزفول است...

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 18 دی 1389

با خودم قرار گذاشتم تو این نوشته از تیکه های سیاسی استفاده نکنم و فقط  یکی از فعالان فرهنگی! کشور رو معرفی کنم. و این معرفی هم اصلا ربطی به جدایی یامین پور از برنامه دیروز امروز فردا نداره!چونکه مجری گری گوشه ای از توانایی های ایشونه...

وحید یامین پور متولد 1359 از برو بچه های فعال دزفولیه که فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه امام صادق علیه السلامه...
دکتری شو سال ۸۵ آغاز کرده و درسش تموم شده و مدتیه مشغول تدوین رسالشه و تو دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران حدودا شش هفت ترمه که تدریس می کنه و به گفته خودش : « "اهل" سیاست نیستم!!! ولی به آن مبتلا هستم. معتقدم سیاست "اهل" خودش را دارد و ما اهلیت آنرا نداریم. سیاست عین زندگی امروز ماست. با تخیل و انتزاع هم کنار نمی رود... »
مورد توجه حاج وحید : حالا خودمونیم مبتلا به سیاست شدن چه حالی داره؟؟
امیدوارم خسته کننده نباشه.
بگذریم!...
کار با رادیو و تلویزیون رو از سال ۸۱ آغاز و صدها برنامه زنده ی رادیویی تولید کرد. گویندگی و اجرا رو هم از سال ۸۳ شروع کرد و بعد مدیر گروه اندیشه رادیو جوان شد و... کارشون رو ادامه دادند تا سال ۸۵ که دبیر کمیسیون فرهنگی - اجتماعی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری شدند ( اینجاش صلوات داشت! ) و سال ۸۶ و ۸۷ نیز معاون پژوهشی دانشکده خبر بودن وهمچنین تو همین سال عضو شورای پژوهشی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی شدن و سال ۸۸ مدیر کل مطالعات اجتماعی و فرهنگی وزارت کشورشدن  که بخاطرمناظره های تلویزیونی اواخر سال استعفا دادن.

طی صحبتی که با یامین پور داشتیم گفتن که ازجمله برنامه هایی که بدلم نشست برنامه زنده قرار شبانه بود که سه سال هرشب بر روی آنتن رادیو جوان پخش می شد و خیلی برایم لذت بخش بود چون که ارتباط قلبی، صادقانه و خالصانه با قشر کثیری از جوانان کشور برقرار می کردم.

وحید یامین پور در حال حاضرعضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه آزاد تهران شرق، مدرس دانشگاه امام صادق علیه السلام، مدرس دانشگاه هنر و مشاور مدیر شبکه سه سیما هست.

حاج وحید که اموراتش بدون فعالیت رسانه ای نمیگذره ، و پس از جدایی از برنامه دیروز امروز فردا و سپردنش به محمد حسین رنجبران ، تصمیم بر این گرفت که با حاج آقا رسایی و دیگر دوستان نشریه 9 دی رو به چاپ برسونن و ایشون هم مدیر صفحات هنر و رسانه این روزنامه شدن.

ماشاالله به این همه فعالیت...

انشاءاله بتونیم این نیروهای فعال رو همیشه داشته باشیم و از این همه انرژی مثبت استفاده کنیم.

التماس دعا
«حمید صادق جولا»

طبقه بندی: علما،شعرا و بزرگان دزفول، 
ارسال توسط حمید صادق جولا
آرشیو مطالب
نظر سنجی
كدام نام برای سایت مناسب تر است؟لگوی سایت

شهر خمون دزفول

پیوند های روزانه
امکانات دیگر

شهر خمون دزفیل

شهر خمون دزفول